Narkotyki w kieszeni 32-latka - Aktualności - KMP Biała Podlaska

Aktualności

Narkotyki w kieszeni 32-latka

Data publikacji 06.04.2021

Za posiadanie substancji psychotropowych odpowie 32-latek zatrzymany przez bialskich funkcjonariuszy w rejonie centrum handlowego. W kieszeni miał amfetaminę, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 60 porcji dealerskich tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od 32-latka gotówkę. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W piątkowe popołudnie  policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu uzyskali informację, że przebywający w rejonie centrum handlowego 32-latek posiadać może środki psychotropowe. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Potwierdzili wówczas swoje ustalenia. W kieszeni spodni 32-latek, bez stałego miejsca zamieszkania, posiadał woreczek foliowy z białym proszkiem.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że ujawniony proszek to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 60 porcji dilerskich tych narkotyków.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. 32-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niego gotówkę. O dalszym losie 32-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla