Aktualności

Wypadek podczas wyprzedzania

Data publikacji 23.06.2022

Wczoraj po godzinie 19.00 w miejscowości Styrzyniec kierujący seatem zderzył się z drugą osobówką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek podczas wyprzedzania audi doprowadził do zepchnięcia go z drogi i zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 19.00 na krajowej dwójce w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Seat, 20-letni mieszkaniec Krasnobrodu nie upewnił się co do możliwości wyprzedzania jadącego przed nim audi. Podczas wykonywanego manewru doprowadził do zepchnięcia go z drogi i zderzenia pojazdów. Po tym auta dachowały. W chwili wypadku audi było już w trakcie wyprzedzania jadącego przed nim samochodu.

Audi kierował 20-letni mieszkaniec gm. Nakło nad Notecią. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób. W większości skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Poważnych obrażeń doznał 20-letni pasażer audi. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

  • fragment uszkodzonego audi stojącego poza drogą
  • uszkodzony seat leżący na boku
  • uszkodzone audi stojące poza drogą
Powrót na górę strony