Aktualności

Uderzył w stojącego na przeciwnym pasie peugeota

Data publikacji 17.08.2022

Wczoraj przed godziną 23.00 w Piszczacu, kierujący audi 24-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo ze stojącym na światłach awaryjnych peugeotem. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca audi jest nietrzeźwy została od niego pobrana krew do badań. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 23.00 na ulicy Włodawskiej w miejscowości Piszczac. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 24-latek z gminy Łomazy, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się ze stojącym na światłach awaryjnych peugeotem, stojącym.  Z ustaleń mundurowych wynika, ze drugi samochód stał cześciowo na poboczu drogi. Z uwagi na podejrzenie, iż 24-latek kierował autem „na podwójnym gazie” została pobrana od niego krew na zawartość alkoholu w organizmie.

Za kierownicą drugiego samochodu siedział 33-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna był trzeźwy, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca audi. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że nietrzeźwi za kierownicą pojazdów stanowią śmiertelne zagrożenie zarówno dla siebie jak też innych uczestników ruchu drogowego.

komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

  • uszkodzony samochód stojący częściowo na poboczu drogi
  • samochód leżący w rowie
  • miejsce zdarzenia. Uszkodzone samochody po przeciwnych stronach drogi. Za nimi wóz straży pożarnej
Powrót na górę strony