Aktualności

Na łuku drogi czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka autem

Data publikacji 18.06.2024

Dzisiaj po godz. 7.00 w miejscowości Jelnica 22-letni kierowca Hyundai-a na łuku drogi zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka autem. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą. W chwili zdarzenia był trzeźwy, jednak jak ustalili mundurowi nie posiada uprawnień do kierowania. 22-latek z obrażeniami ciała i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 7.00 na DW 806 w miejscowości Jelnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca Hundai-a, jadąc w stronę Międzyrzeca Podlaskiego, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym VW-em. Drugim pojazdem kierował 70-latek. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W trakcie prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania.  Podczas rozmowy z policjantami przyznał, że prawdpopdobnie zasnął za kierownicą. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, aby za kierownicę pojazdu wsiadać trzeźwym i wypoczętym.

nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

  • miejsce wypadku. uszkodzone pojazdy na poboczach
  • uszkodzony samochód na poboczu
  • uszkodzone auto
Powrót na górę strony