Bialscy Policjanci wywalczyli I miejsce podczas Walentynkowego Turnieju Służb Mundurowych
14 lutego w Sławatyczach rozegrany został Turniej Służb Mundurowych w Halową Piłkę Nożną. W piłkarskim pojedynku zmierzyły się drużyny Straży Granicznej, Policji, Wojska oraz Straży Pożarnej. W tegorocznych zmaganiach udział wzięło 15 drużyn. Reprezentanci bialskiej komendy stanęli na najwyższym stopniu podium zdobywając I miejsce. Zawodnikom serdecznie gratulujemy wyniku życząc kolejnych sukcesów!