Pozbawił prądu sklepowe lodówki. Odpowie za zniszczenie mienia
Za zniszczenie mienia odpowie 41-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest wyłączenie agregatu zawiadującego pracą lodówek w jednym z bialskich sklepów. W efekcie doszło do rozmrożenia znajdujących się tam produktów. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzoną na kwotę niemal 7 tysięcy złotych. O dalszym losie 41-latka zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.