Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Kolejne mandaty za naruszenie obowiązujących przepisów. Apelujemy o rozważne zachowania!
Za nami kolejny weekend wytężonej pracy bialskich policjantów. Mundurowi wspólnie z innymi służbami sprawdzali przestrzeganie przez mieszkańców przepisów dotyczących bezpieczeństwa podczas epidemii. Niestety pomimo wielu apeli i komunikatów nie wszyscy respektują wprowadzone ograniczenia. Od piątkowego popołudnia 30 osób ukaranych zostało mandatami karnymi za popełnione wykroczenie. Apelujemy o rozwagę. Nieodpowiedzialne zachowanie zwiększa ryzyko zarażenia i w konsekwencji przeniesienia choroby na bliskie nam osoby.
-
W organizmie miał 1,4 promila alkoholu, jazdę zakończył uderzając w drzewo
Ponad 1,4 promila alkoholu miał w organizmie 43-letni mieszkaniec gminy Terespol, który jazdę zakończył uderzając w przydrożne drzewo i ogrodzenie. Do zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Małaszewicze. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.