Wracał z imprezy, niszczył napotkane pojazdy
Za zniszczenie mienia odpowie 20-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Podejrzany jest o przecięcie opon w trzech pojazdach na terenie miasta. Straty oszacowane zostały przez pokrzywdzonych na łączną kwotę niemal 2,5 tysiąca złotych. Usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Nie potrafił w żaden logiczny sposób wyjaśnić swojego postępowania tłumacząc się jedynie wypitym alkoholem.