Komendant podziękował policjantom za uratowanie życia młodemu mężczyźnie
Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej podziękował policjantom, którzy w ubiegłym tygodniu udzielali pomocy przedmedycznej rannemu 22-latkowi. Mężczyzna uszkodził tętnicę łokciową i o jego życiu decydowały minuty. Komendant docenił zaangażowanie mundurowych z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego i osobiście wręczył im pamiątkowe listy gratulacyjne. Policjanci zostaną również nagrodzeni przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.