Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci spotkali się ze studentami AWF-u
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej spotkali się wczoraj ze studentami Akademii Wychowania Fizycznego. Spotkanie miało na celu zapoznanie młodzieży akademickiej z realiami pracy w zawodzie policjanta oraz możliwościami zatrudnienia w jednostkach policji. Słuchacze uzyskali również informacje na temat wykształcenia, umiejętności jak też predyspozycji niezbędnych do wykonywania tego zawodu.
Dodano: 22.01.2020 -
Tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną
Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 45-latek podejrzany o znęcanie się nad żoną. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli dodatkowo broń gazową, na którą nie miał zezwolenia. Mężczyzna zatrzymany został po awanturze domowej, w trakcie której uderzył kobietę oraz groził jej pozbawieniem życia. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 22.01.2020 -
Babciu, Dziadku – bądźcie bezpieczni na drodze!
W trosce o bezpieczeństwo naszych ukochanych Babć i Dziadków przypominamy podstawowe zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Dodano: 22.01.2020