Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Protest rolników na drogach!
O miejscach protestu rolników informujemy poprzez mapę przygotowaną przez policjantów z Wydziału Sztabu KWP w Lublinie. Mapa będzie stale aktualizowana. W związku z protestem wystąpią utrudnienia w przemieszczaniu się. Apelujemy o stosowanie się do informacji i sugestii policjantów. Wyruszając w drogę powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu. Będziemy obecni na każdym miejscu blokady drogi dbając o bezpieczeństwo kierujących oraz protestujących.
Dodano: 20.03.2024 -
Dbamy o bezpieczeństwo podczas protestu rolników!
Dzisiaj od rana na terenie powiatu bialskiego, w miejscowości Wisznice odbywa się protest rolników. Polega on na czasowym blokowaniu ronda (skrzyżowanie DK-63 z DW-812). Na miejscu pracują policjanci. Dbamy o bezpieczeństwo kierujących, mieszkańców jak i samych protestujących.
Dodano: 20.03.2024 -
Amfetamina i extazy zabezpieczone u 18-latka
Bialscy kryminalni zabezpieczyli amfetaminę oraz tabletki extazy, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 400 porcji dilerskich tych narkotyków. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 18-latek. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 20.03.2024