Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Śmiertelne potrącenie rowerzystki.
Bialska Policja wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Grabanów. Osobowe auto uderzyło w tył jadącej w tym samym kierunku rowerzystki. 62-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.
Dodano: 20.03.2012 -
Kibice 2012 cz. II
Za nami kolejny etap ćwiczeń dowódczao-sztabowych "Kibice 2012". Policjanci KWP Białystok, KWP Lublin, KMP Biała Podlaska oraz Żandarmerii Wojskowej, ponownie ćwiczyli na naszym terenie warianty kryzysowe przez zbiżajacymi sie Mistrzostwami Europy w piłce noznej. Poniżej krótka fotorelacja z ćwiczeń.
Dodano: 20.03.2012 -
Dzieci podpaliły łąkę dla zabawy.
Powszechne wiosną wypalanie traw często prowadzi do tragedii. Dzięki szybkiej akcji strażaków udało się jej uniknąć wczoraj w Białej Podlaskiej. Jak ustalili policjanci pożar łąk w pobliżu zabudowań mieszkalnych wznieciło dla zabawy troje nieletnich mieszkańców miasta. Kiedy płomienie wymknęły się spod kontroli wszyscy uciekli z miejsca zdarzenia. Materiały w sprawie dwojga 14-latków i ich rok młodszego kolegi trafia wkrótce do Sądu Rodzinnego.
Dodano: 20.03.2012 -
Pół kilograma narkotyków w szafie.
Wczoraj rano policjanci z Komisariatu Policji w Wisznicach zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami na terenie wisznickiej gminy. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego znaleziono ponad 350 gram marihuany i ponad 130 gram amfetaminy. Mężczyzna odpowie za handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków.
Dodano: 20.03.2012 -
Pies zaatakował dwie 12-latki.
W miniony piątek policjanci z janowskiego komisariatu uratowali przed pogryzieniem przez psa dwie 12-letnie dziewczynki. W momencie kiedy policjanci przyjechali na miejsce pies szarpał przerażone dziecko za nogawkę spodni. Funkcjonariusze używając pałki służbowej odgonili agresywne zwierzę. Jego właściciel odpowie niezachowanie właściwych środków ostrożności przy trzymaniu czworonoga.
Dodano: 20.03.2012